Trečiadienį Batėgaloje įvyko JKML A grupės ekipų akistata tarp „Kulvos“ ir „Losritos“. Šis susitikimas „Kulvos“ krepšininkams klostėsi nesėkmingai ir jie neturėjo jokių vilčių prieš „Losritą“, kuri iškovojo lengvą pergalę rezultatu 52:84.

Konkurenciją varžovams „Kulva“ palaikė tik pirmosiomis rungtynių minutėmis, kuomet rezultatas buvo 4:4. Vis tik sunkiai sulaikomi „Losritos“ gretose buvo Š.Purvinis ir E.Masiokas, kurių pastangomis jų komanda pradėjo tolti nuo varžovų ir po pirmojo kėlinio jau turėjo solidžią 14 taškų persvarą (9:23).

Antrajame ketvirtyje „Kulvos“ krepšininkai pagerino savo žaidimą ir sušvelnino atsilikimą iki 11 taškų (17:28). Vis tik sunkiai sustabdomą puolimą demonstravusi „Losrita“ netrukus vėl pradėjo tolti nuo varžovų ir įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 27:42.

Antrąją rungtynių pusę 5 minučių tyla puolime pradėjusi „Kulva“ kasėsi sau duobę, o tuo tarpu „Losritos“ krepšininkai praktiškai jau laikė pergalę savo rankose (27:53). Pasibaigus trečiajam kėliniui praraja tarp komandų buvo 28 taškai (35:63).

Ketvirtojo kėlinio viduryje savo didžiausią persvarą (39:75) pasiekusi „Losrita“ rungtynių pabaigoje kiek atleido vadžias, tačiau vis tiek sutriuškino varžovus 32 taškų skirtumu – 52:84.

„Kulva“: I.Stalioraitis (5/11 dvit., 8 kl.) ir Er.Jakučiūnas (5/10 dvit., 9 atk.kam.) po 14, A.Sendzikas 11 (5/8 dvit., 12 atk.kam., 4 blk.).

„Losrita“: L.Valatkevičius 21 (5/10 trit., 6 rez.perd.), Š.Purvinis 18 (8/14 dvit.), E.Masiokas 17 (7/15 met.).