Paskutinėse sekmadienio rungtynėse KKSC salėje susitiko dvi „OptiTaxi JKML“ II lygos atstovės – „Artilerijos bataliono“ ir „Losritos“ ekipos. Geriausią savo puolimą šiame sezone pademonstravusi „Losrita“ neturėjo didesnio vargo su autsaideriais ir iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 67:102. Savo ruožtu „Artilerijos bataliono“ komanda taip pat sužaidė savo rezultatyviausias rungtynes sezone.

„Artilerijos bataliono“ krepšininkai neblogai pradėjo susitikimą ir sužaidus pusketvirtos minutės atsiliko 1 tašku (4:5). Tačiau „Losritos“ ekipa ilgai su varžovais nevargo ir po 15 taškų paeiliui nutolo rezultatu 4:20. „Artilerijos batalionas“ galėjo pasidžiaugti nebent sėkmingesne pirmojo kėlinio pabaiga, kurioje priartėjo iki 12:26.

Antrajame ketvirtyje „Artilerijos bataliono“ komanda palaikė varžovams konkurenciją ir iš „Losritos“ persvaros atpjovė dar keletą taškų (21:32). Vis dėlto „Losrita“ neleido suabejoti savo pranašumu ir M.Bapkausko bei Š.Purvinio pastangomis laimėjo pirmąją susitikimo pusę rezultatu 27:50.

Trečiojo kėlinio pradžioje nesulaikomas buvo E.Masiokas, kuris padedamas komandos draugų padidino „Losritos“ persvarą iki 33 taškų (33:66). Vėliau „Artilerijos bataliono“ ekipa aplygino žaidimą ir dar labiau padidinti skirtumo neleido (45:77).

Paskutiniame ketvirtyje šimtojo taško siekusi „Losrita“ jį pelnė priešpaskutinę susitikimo minutę, o jo autoriumi tapo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas M.Bapkauskas. Ištiksėjus likusioms sekundėms, „Losrita“ šventė pergalę rezultatu 67:102.

„Artilerijos batalionas“: R.Vilkys 21 (8/25 met., 15 atk.kam.), L.Lamanauskas 15, J.Čekanauskas 14.

„Losrita“: M.Bapkauskas 23 (10/17 dvit.), L.Valatkevičius 20 (7 rez.perd.), E.Masiokas 17 (6/10 dvit.).