Paskutinėse sekmadienio JKML rungtynėse dėl pergalės grūmėsi B grupėje besivaržančios „Losritos“ bei „LSK Technoeros“ komandos. Daug pastangų pareikalavusioje dvikovoje pergalę rezultatu 78:75 pasiekė „Losritos“ krepšininkai, kuriems to padaryti nesutrukdė net 19 pramestų baudos metimų (11/30).

Be žvalgybos rungtynes pradėjusi „Technoera“ nieko nelaukdama pabėgo į priekį ir susikrovė 9 taškų persvarą (3:12). Vis tik kėlinio pabaigoje jie nebeišlaikė iniciatyvos ir praleidę 6 taškus paeiliui leido varžovams priartėti iki minimumo (19:20).

Antrajame ketvirtyje „Losrita“ atsikratė besivejančiųjų vaidmens ir persvėrusi rezultatą įgijo 6 taškų pranašumą (33:27). „Technoeros“ krepšininkai taipogi nesudėjo ginklų ir įpusėjus rungtynėms varžovų toli nepaleido (42:37).

Pasibaigus didžiajai pertraukai „Technoera“ dar labiau paaštrino situaciją ir priartėjo iki vieno taško (45:44). Vis dėlto „Losritos“ krepšininkai netrukus pradėjo didinti savo persvarą ir pasinaudoję varžovų klaidomis galiausiai atitrūko 12 taškų skirtumu (60:48). „Technoera“ nepasidavė ir po E.Senkino tritaškio 3 kėlinio pabaigoje priartėjo iki 7 taškų (62:55).

Užtikrintai lemiamą ketvirtį pradėjusi „Losrita“ vos per minutę įgijo rekordinę savo persvarą (68:55). Saugų atstumą pastaroji išlaikė iki 36 susitikimo minutės, kuomet pirmavo 10 taškų skirtumu (74:64). Tačiau jėgų rungtynių pabaigoje atradusi „Technoera“ pradėjo vytis oponentus ir sugebėjo visiškai prie jų priartėti, likus minutei sumažindama atsilikimą iki 76:75. Vis tik nuo paskutiniųjų varžovų išpuolių apsigynusi „Losrita“ išliko priekyje ir iškovojo pergalę rezultatu 78:75.

„Losrita“: E.Masiokas 17 (7/12 met.), B.Vaškevičius (5/8 dvit., 3/10 baud., 10 atk.kam.) ir Š.Purvinis (5/9 dvit.) po 13.

„LSK Technoera“: M.Jusčius 22 (9/14 dvit.), M.Čekanavičius 17 (6/12 dvit.), M.Eglinskas 14 (5/10 met.).