Sekmadienio rungtynių dieną užbaigė „OptiTaxi JKML“ II lygos atstovės – „Losritos“ bei „Panerių“ ekipos. Vos penkiese į rungtynes susirinkusi „Panerių“ komanda neturėjo savo pajėgiausių krepšininkų ir bejėgiškai nusileido varžovams rezultatu 94:36.

„Paneriai“ galėjo džiaugtis nebent pirmosiomis minutėmis, kuomet buvo priekyje rezultatu 2:4. Netrukus „Losrita“ įsibėgėjo ir po 13 taškų iš eilės įgijo dviženklę persvarą (15:4). Vis tik aplyginę žaidimą „Paneriai“ skirtumo augimą pristabdė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos (23:11).

Antrajame ketvirtyje sunkiai varžovų gynybą gliaudę „Paneriai“ klimpo į vis gilesnę duobę, o be didesnio pasipriešinimo taškus rinkusi „Losrita“ įpusėjus rungtynėms jau turėjo triuškinančią persvarą (46:20).

Po didžiosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė – aikštėje dominavo „Losritos“ krepšininkai, kurie nepailstamai didino skirtumą ir trečiąjį kėlinį užbaigė būdami priekyje 42 taškais – 69:27.

„Panerių“ bėdos nesibaigė ir paskutiniame ketvirtyje, kuriame penkias pražangas surinkus vienam iš jų žaidėjų, šie kelias minutes liko rungtyniauti keturiese. Tačiau tai situacijos nekeitė ir triuškinančią pergalę šventė „Losritos“ ekipa (94:36).

„Losrita“: E.Masiokas 16 (3/5 trit.), Š.Purvinis 14 (7/13 dvit., 11 atk.kam.), M.Bapkauskas, B.Vaškevičius (17 atk.kam., 10 rez.perd.) ir Š.Sabatauskas po 13.

„Paneriai“: G.Vasauskas 15 (7/14 dvit.), R.Krasauskas 13 (6/24 dvit.).