Sekmadienį į J.Ralio gimnazijos salę po kelių savaičių pertraukos sugrįžo savaitgalinės JKML kovos. Į aikštę pirmieji žengė „OptiTaxi“ II lygos atstovai – „Losrita“ ir „Upninkai“. Nuo lapkričio mėnesio vidurio vien tik pergales skinantys „Losritos“ krepšininkai neklupo ir šį kartą, įveikdami oponentus rezultatu 79:68.

Susitikimo pradžioje „Losrita“ užklupo varžovus nepasiruošusius ir išsiveržė į priekį (7:0), tačiau dar iki pirmojo kėlinio vidurio deficitą panaikinę „Upninkai“ pervėrė rezultatą savo naudai (9:11). Upninkiečiai nenorėjo sustoti ir stengėsi padidinti skirtumą, tačiau „Losritai“ atsilikti neleido rezultatyviai žaidęs T.Vaškevičius (19:21).

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Losritos“ krepšininkai, kurie neleido oponentams lengvai kvėpuoti ir po puikios atkarpos pabėgo į priekį 13 taškų skirtumu (36:23). „Upninkai“ iš kovos neiškrito ir prieš didžiąją pertrauką sumažino atsilikimą iki vienženklio (43:34).

Trečiojo kėlinio metu „Upninkai“ iš varžovų persvaros atriekė dar 4 taškus (46:41), tačiau vėliau varžovų pasiūlyto tempo neatlaikė. „Losrita“ dar kartą truktelėjo į priekį ir susigrąžino dviženklį pranašumą (60:49).

Prasidėjus lemiamai rungtynių atkarpai komandas dar skyrė 8 taškai (63:55), tačiau netrukus intriga ėmė nykti. Vieną rezultatyvų išpuolį po kito rengusi „Losrita“ paliko varžovus toli už nugarų ir įgijo 17 taškų persvarą (73:56). „Upninkai“ nieko reikšmingo nebenuveikė ir nusileido varžovams rezultatu 79:68.

„Losrita“: T.Vaškevičius 18 (3/9 dvit.), E.Masiokas (7/12 met., 10 atk.kam.) ir M.Bapkauskas (6/9 dvit.) po 17.„Upninkai“: K.Pauplys 19 (7/11 dvit., 5/12 baud., 10 atk.kam.), R.Belopetravičius, D.Bilaišis (3/8 trit.) ir D.Orlovas (11 atk.kam.) po 12.