Sekmadienį dar vieneriose A grupės rungtynėse KKSC salėje susitiko „Losritos“ ir „Panerių“ krepšininkai. Pirmasis blynas „Losritos“ krepšininkams neprisvilo ir šie iškovojo nesudėtingą pergalę rezultatu 74:63. Tuo tarpu „Paneriams“ tai buvo antroji nesėkmė.

Susitikimo pradžioje neišsiskyrė nė viena ekipa (6:6), tačiau neilgai trukus pradėjo ryškėti „Losritos“ krepšininkų pranašumas. Pastarieji, vedami M.Bapkausko ir T.Vaškevičiaus, bėgo į priekį ir sukaupė 10 taškų persvarą (18:8). Tokį atstumą „Losrita“ išlaikė ir pasibaigus pirmajam kėliniui (22:12).

K.Ališausko vedami „Paneriai“ stengėsi nepaleisti varžovų ir skirtumą šiek tiek sušvelnino (30:22). Vis tik „Losrita“ nusprendė nebelaukti oponentų ir pelnę 10 taškų be atsako įgijo 18 taškų persvarą (40:22). Savo padėtį „Paneriai“ pagerino tik antrojo kėlinio pabaigoje, sumažindami atsilikimą iki 12 taškų (42:30)

Trečiajame kėlinyje „Paneriai“ pamažu artėjo prie „Losritos“ ir sužaidus 6 minutes ištirpdė deficitą iki 7 taškų (51:44). Vis dėlto ilgai vijęsi varžovus, greitai juos ir paleido. Padidinusi tempą „Losrita“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 15 taškų persvarą (63:48).

M.Bareikio paskui save tempiamiems „Paneriams“ ketvirtajame kėlinyje dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklio (63:54), tačiau nuveikti kažką daugiau jo komanda nebuvo pajėgi. Netrukus „Losrita“ vėl nutolo ir užtikrintai pabaigusi rungtynes iškovojo savo pirmąją pergalę rezultatu 74:63.

„Losrita“: M.Bapkauskas (9/17 dvit., 6 rez.perd., 9 per.kam.) ir D.Gulbinas (8/14 dvit.) po 19, T.Vaškevičius ir Š.Sabatauskas (6 rez.perd.) po 9.

:„Paneriai“: M.Bareikis 20 (8/13 dvit., 10 atk.kam.), K.Ališauskas 14 (6/19 met.), P.Ivanauskas 11.