Trečiadienio „OptiTaxi“ JKML II lygos rungtynėse Batėgalos sporto centre „Losrita“ beveik keturiasdešimties taškų skirtumu 93:55 (22:11, 24:15, 23:8, 24:21) sutriuškino „Kulvos“ krepšininkus.

Mačas prasidėjo „Losritos“ spurtu 6:0, tačiau „Kulvai“ vėliau šiek tiek pavyko sumažinti atsilikimą ir pusę kėlinio komandos žengė beveik koja į koją.

Tačiau ketvirčiui persiritus į antrąją pusę „Losrita“ įjungė kitą greitį puolime ir iki pirmosios mačo dalies pabaigos susikrovė dvigubą persvarą – 22:11.

Antrajame kėlinyje „Losrita“ nepaleido dviženklio taškų pranašumo ir netgi palaipsniui jį didino. Ketvirtį laimėję devynių taškų skirtumu, įpusėjus rungtynėms svečiai turėjo lygiai 20 taškų persvarą.

Vis dėlto po didžiosios pertraukos „Losrita“ nė neketino sustoti. Visiškai uždarę „Kulvos“ puolimą, jie sužaidė dar vieną rezultatyvų kėlinį ir po trečiosios mačo dalies jų pranašumas siekė net 35 taškus.

Ketvirtasis ketvirtis jau nieko nebelėmė. „Losrita“ atleido gynybos gniaužtus ir „Kulva“ sužaidė rezultatyviausią savo kėlinį, tačiau svečiai vis dėlto dar šiek tiek padidino savo persvarą.

Įdomu taip, kad abi komandos šiose rungtynėse metė tik 15 baudų metimų, iš kurių 13 – „Losrita“. Tiesa, baudas svečiai metė itin prastai – tikslą pasiekė tik 4 bandymai.

Tuo tarpu dvitaškiai tapo tikruoju „Losritos“ raktu į pergalę. Jie metė 61 metimą iš artimo ir vidutinio nuotolio ir pataikė net 40 (66 proc. taiklumas).

„Kulva“ visas rungtynes žaidė tik penkiese, „Losrita“ – septyniese, tačiau Titas Vaicekauskas aikštėje buvo tik epizodiškai.

„Losrita“: Martynas Bapkauskas (9 atkovoti kamuoliai, 6 klaidos, 14/18 dvitaškiai, 2/7 baudų metimai) 30 taškų, Edvinas Masiokas (10/13 dvitaškiai, 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai, 6 klaidos) 26 taškai, Šarūnas Purvinis (8/10 dvitaškiai) 18 taškų.

„Kulva“: Arnas Sendzikas (8 atkovoti kamuoliai) ir Mindaugas Mačiulis (4/11 tritaškiai, 8 klaidos) po 18 taškų, Andrius Vaitiekauskas (7 rezultatyvūs perdavimai, 6 perimti kamuoliai, 0/8 tritaškiai) 10 taškų.