Sekmadienį KKSC salėje įvyko intriguojanti dvikova tarp „OptiTaxi JKML“ II lygoje be pralaimėjimų žengusių „Losritos“ bei „Kaktuso“ ekipų. Nors „Kaktusas“ dar ketvirtajame kėlinyje turėjo 21 taško pranašumą, „Losrita“ buvo netoli stebuklo ir beveik pavijo varžovus, tačiau laiko jai nepakako ir pergale džiaugėsi „Kaktusas“ (78:75). „Losritos“ krepšininkai pakišo koją patys sau, pramesdami net 18 baudų metimų (iš 29).

Rungtynes kiek geriau pradėjo T.Vaškevičiaus vedama „Losrita“ (4:7), tačiau neilgai trukus įsibėgėjo ir „Kaktusas“, pelnęs 7 taškus iš eilės (11:7). Puikų puolimą demonstravusi „Kaktuso“ komanda nemažino apsukų ir pasibaigus pirmajam kėliniui įgijo jau 12 taškų persvarą (26:14).

Antrajame ketvirtyje „Losritos“ krepšininkai sparčiai artėjo prie varžovų ir sušvelnino atsilikimą iki 6 taškų (32:26). Vis dėlto tai buvo tik trumpalaikis blykstelėjimas ir netrukus rungtynių kontrolę susigrąžino „Kaktuso“ žaidėjai, kurie atstatė jau turėtą 12 taškų pranašumą (42:30).

Po pertraukos „Losritos“ ekipai mažinti skirtumą sekėsi sunkiai, tačiau kurį laiką ji išlaikė tą patį atstumą (51:39). Tačiau trečiojo kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Kaktusas“, pateikdamas rimtą pareiškimą pergalei (61:45).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kaktuso“ persvara pasiekė 21 taško ribą (70:49) ir atrodė, kad viskas jau baigta, tačiau „Losritos“ žaidėjai taip nemanė. Daugiausiai T.Vaškevičiaus pastangomis pastarieji užkūrė pirtį varžovams ir likus rungtyniauti kiek mažiau nei 4 minutes sumažino deficitą vos iki 2 taškų (70:68). Vis tik lemiamu momentu „Losritos“ krepšininkams pritrūko šaltakraujiškumo realizuojant baudos metimus, o tuo pasinaudojęs „Kaktusas“ išlaikė pergalę savo rankose – 78:75.

„Kaktusas“: A.Pekys 23 (7/10 dvit.), L.Kazulis 22 (8/17 met.), A.Vasiliauskas 12 (5/6 dvit., 12 atk.kam.).

„Losrita“: T.Vaškevičius 24 (10/17 dvit.), Š.Purvinis 22 (8/12 dvit., 10 atk.kam.), M.Bapkauskas 14 (5/12 dvit., 4/13 baud.).